Відпочинок біля Львова 

Наступають літні, сонячні, жаркі дні і все більше виникає бажання виїхати з міста, хоча б на день. Помилуватись природою, подихати свіжим повітрям, позасмагати та провести час біля озера. 

Але на завжди є змога поїхати надто далеко, тому люди шукають відпочинок недалеко біля Львова. 

Чудовим місцем для гарного часопроведення може стати база відпочинку Сонячні Озера, що знаходяться в 40 кілометрах від Львова, в селі Блищиводи недалеко від міста Жовкви по трасі на Рава-Руську, яка, доречі, в дуже гарному стані:)

 

Що наша база може запропонувати для вашого відпочинку? 

Читать дальше

База відпочинку Сонячні Озера | Львівська область 

Наступають вихідні дні, і хочеться втекти від метушні робочих буднів. Повстає питання, куди можна поїхати недалеко від Львова і відпочити на природі.Хочемо запропонувати Вам відвідати базу відпочинку Сонячні Озера, які розташувались біля села Блищиводи, в п’яти кілометрах від міста Жовква, Львівської області. 

Що є на території бази? 

•3 озера, в які запущена риба 

•13 альтанок, від 8 і до 60 осіб. В найбільшій є барна стійка, раковина з водою та телевізор, саме те, що потрібно для корпоративного відпочинку. 

•Футбольний та волейбольний майданчики 

•Мангали 

•Вольєри з екзотичними птахами 

•Вода, розетки.

 •Ліс 

•Автомобільна стоянка 

Якщо Ви захочете зупинитись на ніч, ми можемо запропонувати розкласти намет на території, або зняти номер в готельних комплексах в місті Жовква (Акварель, Стиль) та с.Сопошин (Клен), які знаходяться недалеко. 

Рибалка на Сонячних Озерах Весною 2018 року було запущено 400 кілограм відбірного коропу, щоб Ви могли насолодитись цікавою та продуктивною рибалкою на свіжому повітрі. Читать дальше

                                                     ЯК ПРАВИЛЬНО МАРИНУВАТИ ШАШЛИК 

        Настало літо … Сезон шашликів - відкрито … Але як зробити, щоб шашлик був по-справжньому смачним і ніжним? Цілком вірно — правильно замаринувати м’ясо.

Читать дальше

                                                                               Відкриття сезону 

Починається літній сезон відпочинку! Не відмовте собі в задоволенні провести відпустку чи вихідні якнайдалі від набридливого пилу і шуму міста , запрошуємо Вас відвідати Сонячні Озера й насолодитися гармонією з природою!

Читать дальше